KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395079
nr 1539 5079
Alfred Hedlund
(1884-1930), Sverige
Oljemålning, Utsikt mot Skeppsholmen. Signerad. Olja på pannå, 16x35 cm, yttermått inklusive ram: 26x46 cm
Alfred Hedlund, svensk målare född 1884, död 1930.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:59:02
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
600 kr